Sleva

Šafiho ponožky

299  199 

Naprosto originální ponožky s podpisem parahokejisty Zdeňka Šafránka, kterému jste po zveřejnění rozhovoru zachránili život svou podporou. Limitovaná edice 500 párů! Akce trvá do 19.12.2019.

Kvalitní materiály, výroba v malé dílně na Vysočině a jako motiv všechno, co Zdeňka vystihuje. Proto je na nich motiv helmy bojovníků starověké Sparty, motiv, který si Šafi zvolil už před mnoha lety jako svůj sledgehokejový symbol. Vzor na chodidle vychází z ilustrace srdce, které je součástí příběhu na našem webu a značí Zdeňkovu hrbolatou, kamenitou a nelehkou životní cestu. Třešničkou na ponožkách je vlastnoruční podpis s číslem Šafiho dresu. A protože ponožky byly vyrobené speciálně k účelu návratu Zděnka Šafránka do reprezentace, nesmí chybět ani naše trikolora.

Ponožky se prodávají ve dvou velikostech: 36-40 a 41-46 a pošleme Vám je zabalené do speciální, stylové, námi navržené pohlednice :)

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 001 Kategorie:

Popis

Ponožky jsou vyrobené z kvalitních materiálů, v malé dílně na Vysočině, perfektně sedí na noze. Jejich design je autorský, snažili jsme se zachytit vše, co Zdeňka vystihuje. Proto je na nich motiv helmy bojovníků starověké Sparty, motiv, který si Šafi zvolil už před mnoha lety jako svůj sledgehokejový symbol. Vzor na chodidle vychází z ilustrace srdce, které je součástí příběhu na našem webu a značí Zdeňkovu hrbolatou, kamenitou a nelehkou životní cestu. Třešničkou na ponožkách je vlastnoruční podpis s číslem Šafiho dresu. A protože jsou ponožky vyrobené speciálně k účelu návratu Zděnka Šafránka do reprezentace, nesmí chybět ani naše trikolora.

Složení: 80% bavlna, 15% polyamid, 5% elastan

Výtěžek z prodeje je určen na provoz našeho webu. Díky tomu budeme moci přinášet další příběhy a třeba se nám díky tomu podaří někomu pomoci stejně intenzivně, jako se to podařilo u kapitána.

Další informace

Hmotnost 0.15 kg
Rozměry 30 × 10 × 1 cm
Velikost

36-40, 41-46

0