Sleva

Balík kapitána

349  249 


Pro opravdové fanoušky je připraven „Balík kapitána“, který obsahuje jeden pár ponožek z limitované edice a dvě sběratelské placky. Ponožky jsou k mání pouze v omezeném počtu 500 kusů!! Akce trvá do 19.12.2019.


Vše je vyrobené speciálně na oslavu návratu Zděnka Šafránka do sledge hokejové reprezentace.

Ponožky se prodávají ve dvou velikostech: 36-40 a 41-46 a pošleme Vám je spolu s plackami zabalené do speciální, stylové, námi navržené pohlednice :)

Zrušit výběr
Katalogové číslo: 003 Kategorie:

Popis

Složení: 80% bavlna, 15% polyamid, 5% elastan

Ponožky jsou vyrobené z kvalitních materiálů, v malé dílně na Vysočině, perfektně sedí na noze. Jejich design je autorský, snažili jsme se zachytit vše, co Zdeňka vystihuje. Proto je na nich motiv helmy bojovníků starověké Sparty, motiv, který si Šafi zvolil už před mnoha lety jako svůj sledgehokejový symbol. Vzor na chodidle vychází z ilustrace srdce, které je součástí příběhu na našem webu a značí Zdeňkovu hrbolatou, kamenitou a nelehkou životní cestu. Třešničkou na ponožkách je vlastnoruční podpis s číslem Šafiho dresu. A protože jsou ponožky vyrobené speciálně k účelu návratu Zděnka Šafránka do reprezentace, nesmí chybět ani naše trikolora.

V tomto balíčku Vám máte jednu placku zdarma :)

Průměr placky je 44 mm.

Výtěžek z prodeje je určen na provoz našeho webu. Díky tomu budeme moci přinášet další příběhy a třeba se nám díky tomu podaří někomu pomoci stejně intenzivně, jako se to podařilo u kapitána.

 

Další informace

Velikost

36 – 40, 41 – 46

0